TELESKOPICKÉ TRIBUNY


Informace o nás

Společnost Hateex spol. s r.o. byla zapsána do OR ČR dne 24.8.1992 jako společnost se zahraniční účastí. Tato obchodní společnost navázala na předchozí dvouletou zkušenost při organizaci výrobních projektů pro zakládající společníky a dále pokračovala jako hlavní zástupce dvou německých firem v České republice a zajišťovala pro ně výrobu teleskopických i prefabrikovaných tribun a výrobu divadelní techniky.

Obchodní společnost Hateex spol. s r.o. nabízí již po dobu delší než patnáct let hlavně svým zahraničním obchodním partnerům kvalitu ve výrobě, spolehlivost v dodávkách a montážích teleskopických a prefabrikovaných tribun a dalších ocelových konstrukcí. Současně zajišťuje související výrobu transportní techniky, skladovacích prvků pro součásti tribun a výrobu divadelní techniky.

Od roku 2003 je pro nás hlavním zadavatelem výroby teleskopických tribun a jejich součástí zahraniční firma z Rakouska.

Naším smluvním projekčním partnerem a současně garantem technického provedení námi nabízených tribun a konstrukcí, se stala  dlouhodobě spolupracující zahraniční firma. Všechna konstrukční řešení a výrobky této firmy splňují přísné bezpečnostní normy platné v EU.